Час обирати кращого

Шановні абоненти! Телефонна компанія „Мітел” проводить акцію „Час обирати кращого ”!   Якщо ви користуєтесь Інтернетом від інших провайдерів, але його робота Вас не цілком влаштовує, саме час обрати Швидкісний Інтернет за технологією ADSL від .....

Детальніше>>

Подарунок до дня народження

Якщо у Вас чи Вашого родича день народження, і Ви не можете підібрати подарунок – подаруйте йому можливість отримати швидкісний Інтернет від телефонної компанії „Мітел” за акційними тарифами. Вартість підключення складатиме 1,20 грн. Перших 30 .....

Детальніше>>

Надійні друзі

З 01 жовтня компанія „Мітел” розпочинає акцію „Надійні друзі”. Прийди разом з другом до Центру продажу послуг компанії „Мітел”, та отримайте можливість підключитися до швидкісного Інтернет по 1,20 грн. та користуватися послугами за акційними т.....

Детальніше>>

Послуга «Антивірус Dr.Web»

Піклуючись про безпеку роботи абонентів компанії «Мітел» в мережі Інтернет, наша компанія спільно з розробником антивірусних програм Dr.WEB пропонує підключити один із трьох ліцензійних антивірусних пакетів-програм. Активація послуг «Антивіру.....

Детальніше>>

Інтернет-картки

Друкувати

Найбільш простий та якісний доступ до мережі Інтернет від компанії "Мітел". Даним доступом можуть користуватися абоненти м.Старокостянтинова.

Доступні картки таких номіналів:

При активації картки на сайті, Вам буде видано динамічний логін та пароль

Активація картки

Номер картки:
PIN-код:

При створенні з’єднання, Ви можете скористатися наступними інструкціями.

 

ІНСТРУКЦІЯ

Ви можете самостійно підключитись до мережі Internet, використовуючи подальші рекомендації:

Активація картки
Підключившись до Internet (можна використати гостьове з’єднання), відкрийте браузер, наприклад, Internet Explorer і в рядку «адреса» наберіть: http://www.mitel-ua.com.
На сторінці, що відкриється, зліва в поле "Номер картки" введіть номер Вашої картки. А в поле "PIN-код" – код Вашої картки. Натисніть кнопку "Активувати". Після перевірки картки, Вам буде запропоновано динамічне ім’я користувача (login) та пароль (password), які при бажанні можна змінити (див. інструкцію на сайті). Якщо зміна не відбудеться, то буде активним запропонований раніше динамічний login та password.

Створення віддаленого з’єднання:

MS Windows 98
«Мій комп’ютер»-«Віддалений доступ до мережі»-«Нове з’єднання»
1. У вікні, що з’явиться, вкажіть назву з’єднання, наприклад, "Мітел", і зі списку модемів виберіть модем, який ви використовуєте. Натисніть кнопку «Далі».
2. В полі «Телефон» вкажіть номер телефону дозвону (______). Натисніть кнопку «Готово».
3. У вікні «Віддалений доступ до мережі» з’явиться іконка нового з’єднання (Мітел). Натиснувши праву кнопку миші, виберіть пункт «Властивості». Відключіть «Використовувати код».
4. Виберіть: «Тип сервера віддаленого доступу – PPP….», «Додаткові параметри» - виберіть тільки «Програмне стиснення даних», решту галочок зніміть. «Допустимі мережеві протоколи – TCP/IP», підтримку решти протоколів відключіть. Натисніть «ОК».
5. Клацніть двічі на іконку «Мітел» і у вікні, що з’явилось введіть: ім’я користувача (login) та пароль (password)

MS Windows XP
«Пуск»-«Настройка»-«Панель керування»-«Мережа та віддалений доступ до мережі»
1. У вікні, що з’явиться, вкажіть тип з’єднання – «Підключити до Internet». Натисніть кнопку «Далі».
2. Вибрати «встановити з’єднання вручну». Натисніть кнопку «Далі».
3. Вкажіть в якості з’єднання з Internet «Через звичайний модем». Натисніть кнопку «Далі».
4. Вкажіть назву з’єднання, наприклад, "Мітел". Натисніть кнопку «Далі».
5. З’явиться наступне вікно, де ви вказуєте номер телефону для з’єднання. Вкажіть телефон модемного пулу Мітел (_____) та натисніть кнопку «Далі».
6. Введіть ім’я користувача (login) та пароль (password).

Якщо для з’єднання з модемним пулом використовується імпульсний набір номера, то перед номером модемного пулу впишіть латинську літеру «Р».

Гостьове з’єднання:
Гостьове підключення є безкоштовним, і дає можливість 5 хвилинного доступу тільки до локального сайту ВАТ ПТК "Мітел" – www.mitel-ua.com.
Використовуйте це з’єднання для активації картки, перевірки балансу Вашого рахунку.
Ви можете використовувати гостьове підключення необхідну кількість разів.
При дозвоні використовуйте: ім’я користувача (login): agree та пароль (рassword): agree