Час обирати кращого

Шановні абоненти! Телефонна компанія „Мітел” проводить акцію „Час обирати кращого ”!   Якщо ви користуєтесь Інтернетом від інших провайдерів, але його робота Вас не цілком влаштовує, саме час обрати Швидкісний Інтернет за технологією ADSL від .....

Детальніше>>

Подарунок до дня народження

Якщо у Вас чи Вашого родича день народження, і Ви не можете підібрати подарунок – подаруйте йому можливість отримати швидкісний Інтернет від телефонної компанії „Мітел” за акційними тарифами. Вартість підключення складатиме 1,20 грн. Перших 30 .....

Детальніше>>

Надійні друзі

З 01 жовтня компанія „Мітел” розпочинає акцію „Надійні друзі”. Прийди разом з другом до Центру продажу послуг компанії „Мітел”, та отримайте можливість підключитися до швидкісного Інтернет по 1,20 грн. та користуватися послугами за акційними т.....

Детальніше>>

Послуга «Антивірус Dr.Web»

Піклуючись про безпеку роботи абонентів компанії «Мітел» в мережі Інтернет, наша компанія спільно з розробником антивірусних програм Dr.WEB пропонує підключити один із трьох ліцензійних антивірусних пакетів-програм. Активація послуг «Антивіру.....

Детальніше>>

Отримай свій роутер !

Друкувати

«Домашній телеком» пропонує спеціальну акційну пропозицію для вісх нових абонентів. Для участі в акції необхідно підключитися до мережі «Домашнього телекому», обрати один із запропонованих тарифних пакетів та внести авансовий платіж. Акція дійсна з 20.05.2013. по 31.05.2013р.

 

Ознайомитися з умовами акції

 

Час обирати кращого

Друкувати

Шановні абоненти! Телефонна компанія „Мітел” проводить акцію „Час обирати кращого ”!

 

Якщо ви користуєтесь Інтернетом від інших провайдерів, але його робота Вас не цілком влаштовує, саме час обрати Швидкісний Інтернет за технологією ADSL від компанії „Мітел”. Вартість підключення складає 1,20 грн. (з урахуванням ПДВ). Для участі в акції „Час обирати кращого ” абоненту необхідно надати підтвердження користування послугами Інтернет від попереднього провайдера (договір на надання послуг або квитанцію про оплату за попередній період і т.п.).

Акція дійсна як для фізичних, так і для юридичних осіб.

З абонентом укладається договір на користування послугами Інтернет терміном 6 місяців.

Додаткова інформація в Центрі продажу послуг компанії «Мітел» у Вашому місті.

 

Подарунок до дня народження

Друкувати

Якщо у Вас чи Вашого родича день народження, і Ви не можете підібрати подарунок – подаруйте йому можливість отримати швидкісний Інтернет від телефонної компанії „Мітел” за акційними тарифами.

Вартість підключення складатиме 1,20 грн. Перших 30 днів користування послугами Інтернет становитиме 1,20 грн. Починаючи з 31 дня тарифікація буде проводитись згідно обраного абонентом тарифного пакету.

Акція дійсна для абонентів телефонної компанії фізичних осіб. Скористатись умовами акції можливо, якщо дата народження припадає на місяць, в якому укладається договір на послуги Інтернет.

Для укладення договору на себе іменинник надає паспорт для підтвердження дати народження з пропискою за адресою підключення послуги.

Якщо договір укладається на родича іменинника, для укладення договору надаються наступні документи: паспорт родича іменинника з пропискою за адресою підключення послуги, паспорт або свідоцтво про народження іменинника, прописка іменинника за адресою підключення послуги.

Детальніше...
 

Надійні друзі

Друкувати

З 01 жовтня компанія „Мітел” розпочинає акцію „Надійні друзі”.

Прийди разом з другом до Центру продажу послуг компанії „Мітел”, та отримайте можливість підключитися до швидкісного Інтернет по 1,20 грн. та користуватися послугами за акційними тарифами

Починаючи з 31 дня тарифікація буде проводитись згідно обраного абонентом тарифного пакету.

За умови залучення декількох друзів, загальна тривалість користування послугою по акційному тарифу може бути продовжена на термін, що дорівнює 30 днів х кількість друзів.

Акція дійсна для всіх абонентів телефонної компанії фізичних осіб.

 

Детальніше...
 

Послуга «Антивірус Dr.Web»

Друкувати

Піклуючись про безпеку роботи абонентів компанії «Мітел» в мережі Інтернет, наша компанія спільно з розробником антивірусних програм Dr.WEB пропонує підключити один із трьох ліцензійних антивірусних пакетів-програм.

Активація послуг «Антивірус» здійснюється в особистому кабінеті Абонента. Абонентська плата за користування послугами «Антивірус» списується з особового рахунку Абонента інтернет-послуг.

Для контролю безпеки дітей в мережі Інтернет доступна послуга «Батьківський контроль». Дана послуга дозволяє самостійно обмежити доступ з домашнього комп’ютера до мережі Інтернет. Для складення розкладу Вашої дитини в мережі Інтернет, достатньо обрати лише день та час, коли доступ в Інтернет буде активним.

Ознайомитись з пакетами послуги «Антивірус»