Зворотній зв'язок


Інформація: Відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян", Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг споживачі телекомунікаційних послуг можуть:
- надсилати усні звернення до оператора зв’язку, в тому числі з використанням телефону, а також шляхом надсилання електронного повідомлення;
- надсилати звернення поштою на адресу: ПАТ «Подільська телефонна компанія «Мітел», 29013, м.Хмельницький, вул.Соборна, 67/1;
- надавати звернення особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, за місцем та у час, визначений Графіком прийому керівництвом компанії.
Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводиться спеціалістами у центрах продажу послуг компанії «Мітел» у робочі дні з 09.00 до 18.00.
Громадяни приймаються з питань надання телекомунікаційних послуг без попереднього запису.
З усіх питань щодо роботи Ви можете зв'язатися з нами, використовуючи дану форму. Якщо Ви хочете зв'язатися з нами за телефоном, будь-ласка, надішліть нам запит, вказавши свій номер телефону у тексті повідомлення, ми передзвонимо Вам. Ви можете також вказати час, коли Вам буде зручно прийняти наш дзвінок.

 


Акції

   ГоловнаКонтактиЗворотній зв'язок